Radome unikalų skelbimą - siūlomas kambarys pačioje Vilniaus širdyej - netoli Aušros vartų. Pigu, nors plotas ir nedidelis. Tačiau minia norinčių ten gyventi prie buto durų nesirikiuoja. 

Patys įvertinkite kodėl.
Skelbimo tekstas nekoreguotas. 

Objektas: Privatus kambariukas (6m²) penkių kambarių bute.
Kaina: tik 100 €/mėn! +100€ depozitas atsikraustant.
Komunaliniai: 20€ vasarą, 70€ šaltą žiemą.
Patogumai: Visi modernaus gyvenimo patogumai (išskyrus indaplovė).
Buto stovis: Bohemiškas. Reliai, jei švara ir tvarka yra tavo gyvenimo arkliukas, šis butas tikrai ne tau. Ta prasme mes patys tvarkingi ir po savęs nešiukšlinam, bet buto bendro naudojimo patalpom (pagrinde duše) reikalingas stiprus kapitalinis remontas, taigi jei negali pakęsti rūdžių ir atsilupusių dažų, potencialaus pelėsio vaizdo, patariu čia net neiti.
Visa kita: awesome, gyvenam ir džiaugemės gyvenimu, visi butiokai faini, pro stogą vanduo ant galvos nelaša, taigi nėra ko jaudintis.
Naminiai gyvūnai: patys neauginam ir tavo gyvūno irgi netrokštam, bet jei jis fainas, nesituština ant kiekvieno kampo ir nesikandžioja, tai priimsim.
Parkingas: įvažiuoti į kiemą ir trumpam palikti mašiną galima, vistik aplink daug kaimynų ir mūsų butui skirta vieta jau užimta, todėl nuolat savo automobilio čia laikyt negalėsi.
Kambarys jau laisvas, kuo greičiau įsikraustysit, tuo geriau, mums būtu geriausia (dėl mokėjimų savininkui) jei tu atsirastum iki lapkričio 15.
Daugiau informacijos: klausk ir atsakysiu.