SBA bendrovė „Urban Inventors“ planuoja jau šiemet įdiegti vadinamą biurų viešbučio paslaugą naujai pastatytame verslo centre „Green Hall 3“.

Kaip sako investuotojai, strateginėje miesto vietoje esančiame objekte paklausiausi „numeriai“, kuriuose kabinetuose įrengtos viena ar dvi darbo vietos.

Po šios plėtros „Monday Office“ plotas padvigubės. Svarstoma plėtra į kitus šalies miestus, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

„2018 metais į rinką įvestą biurų viešbutį atrado verslai, kuriems reikia visų biuro paslaugų komplekso prestižinėje vietoje ir lankstumo. „Monday Office“ pasiūlius šią paslaugą „Green Hall 2“ verslo centre per metus jo užimtumas išaugo iki 90 procentų. Šiemet užimtumas – šimtaprocentinis. Kadangi „Monday Office“ nėra bendradarbystės erdvė, o privatūs aptarnaujami biurai – net ir per pandemiją išsaugojome klientus,“ – sako „Monday Office“ valdančios SBA nekilnojamojo turto bendrovės „Urban Inventors“ vadovas Lionginas Šepetys.

Naujasis „Monday Office“ jau rudenį įsikurs 460 kv. metrų patalpose „Green Hall 3“ ir bendras šios koncepcijos biurų viešbučio valdomas plotas Vilniuje išaugs iki 900 kv. metrų. Naujai suplanuotuose 1-4 vietų kabinetuose iš viso galės dirbti beveik pusšimtis žmonių.

Pasak L. Šepečio, uždari aptarnaujami biurai visiškai atitinka po pandemijos klientų keliamus naujus reikalavimus. Šiuo metu didžiausia paklausa kabinetams, kuriuose įrengtos viena arba dvi darbo vietos. Kaip pirmajame „Monday Office“, naujajame verslo viešbutyje nebus darbo vietų didelėse erdvėse, numatomi kompaktiški biurai, kuriuose dirbs tik kliento komanda, susitikimus su išorės klientais ir ne tik bus galima rengti keliose nedidelėse susitikimų salėse.

„Išskirtinu art deco stiliumi įrengtame pirmajame biurų viešbutyje „Monday Office“ dažniausiai kuriasi į Lietuvą ateinančių užsienio bendrovių, kituose Lietuvos miestuose veikiančių įmonių atstovai, kurie neturi Vilniuje nuolatinio biuro, taip pat besisteigiančios ar staigų plėtros etapą išgyvenančios bendrovės. Įprastai tai konsultacijų, IT, paslaugų įmonės, biurus nuomojančios ženkliai lankstesnėmis nuomos sąlygomis nei tradiciniame biure,“ – sako „Urban Inventors“ komercijos padalinio vadovas Giedrius Muliuolis.

Anot jo, čia įsikūrusiems nuomininkams nereikia rūpintis biuro buitimi, bus galima užsisakyti kai kurias paslaugas, pavyzdžiui, virtualų biurą, verslo pietus ar lėktuvų bilietus. Nuo įprastinio bendradarbystės erdvėms būdingo triukšmo nuomininkus čia saugo specialios akustinės sistemos.

„Green Hall 3“ įsikursiančio naujojo „Monday Office“, kaip ir pirmojo, interjerą kurti patikėta „Heima architects“. Jau baigiami derinti paskutiniai projekto akcentai. Edimto Šimeliūno ir Povilo Daugio kurtas pirmojo „Monday Office“, esančio „Green Hall 2“, interjeras konkurse „Mano erdvė“ 2018 m. tarptautinės komisijos pripažintas geriausiu. Metinėje rinkodaros efektyvumo konferencijoje „Password“ 2019 m. „Monday Office“ įvedimo į rinką kampanija pripažinta efektyviausia.

SBA grupė yra viena didžiausių Lietuvoje, veikianti NT, tekstilės ir baldų gamybos sektoriuose. Grupės įmonėse dirba arti 5000 žmonių. SBA priklauso NT inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, plėtojanti ne tik verslo slėnį „Green Hall“ Vilniuje, bet ir BLC verslo centrą Kaune, taip pat investicijų valdymo bendrovė „Capitalica Asset Management“, kuri Kaune valdo verslo centrą „Kauno Dokas“, Vilniuje – „135“ ir plėtos modernių biurų kompleksą „Verde“ Rygos centre Skanste rajone.